Prace dyplomowe - wstawianie wykresów i hiperłączy.

Pisząc pracę dyplomową wielu studentów, bądź też absolwentów zastanawia się, co zrobić, aby otrzymać pozytywną ocenę. Przede wszystkim powinien skupić się na treści, poświęcając czas na szukanie i analizowanie materiałów, jak również na aspekt badawczy. To warunek niezbędny, aby uzyskać tytuł wyższy. Mimo to warto jednak, zadbać o jakieś urozmaicenia, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku.

Prace dyplomowe mogą zawierać z umiarem różnego rodzaju wykresy, tabele, zdjęcia, rysunki, jak również hiperłącza do tabel z innych programów np. Excell. Coraz bardziej popularne stało się również wstawianie loga uczelni, czy szkoły wyższej. Wszystkie opcje zagwarantuje nam praca w edytorze tekstowym, zwanym Word. Chyba każdy, kto podejmuje się napisania pracy dyplomowej, decyduje się na skorzystanie z opcji tego programu.

Aby wstawić jakiekolwiek elementy graficzne w obszarze marginesów należy oczywiście skorzystać z opcji nagłówka lub stopki. Zdjęcia, wykresy itp. możemy również wybierać bezpośrednio z naszego dysku, w pierwszej kolejności podając lokalizacje i następnie kliknięciu na przycisk „otwórz”. Edytor Word gwarantuje również zamieszczanie w pracach dyplomowych hiperłączy, czyli nic innego, jak połączenia między różnymi innymi programami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.